שני מורים חדשים בדארמה: דן לוי ועינת בינר

שמחים לקבל לשורות דארמה (לאחר מיונים מפרכים!) שני מורים חדשים: דן לוי (ויניאסה דינאמית, ימי ו 10:45) ועינת בינר (ויניאסה, ימי א 8:00 וימי ב 18:00).

על דן:

"לאורך השנים תרגלתי סוגים מגוונים של יוגה, ממורים שונים ברחבי הארץ. לאחר עבודה של שנים בתור מהנדס, החלטתי לתת מקום גדול יותר בחיי לנושא שתמיד משך אותי.
התחלתי ללמוד את הוראת היוגה מרוקסי סטולק ביוגה מאלה, שבמכמורת. כשרציתי לצלול יותר לעומק התירגול טסתי ללמוד קורס מורים ברישיקש, בירת היוגה העולמית.

יוגה בשבילי היא תרגול של התבוננות. תהליך של למידה על עצמי ועל הסביבה שלי. הקדשת הזמן הזה ביום כדי להסתכל על דברים מהצד, ולנסות לבחון אותם ללא שיפוטויות וביקורת.
תנוחות היוגה (האסאנות), השליטה בנשימה (פראניאמה), הריכוז ( דהראנה) והפילוסופיה של היוגה הם כלים שמאפשרים לנו לנסות לחוות חיים רגועים, שלווים ואולי אפילו מאושרים יותר.

אשמח לשתף אתכם במה שלמדתי, ולהמשיך ללמוד איתכם ביחד"

על עינת:

מורה מוסמכת ליוגה מבית מדרשה של ציפי נגב ומדריכת פילאטיס. בעלת ניסיון וותק בעבודה מול אוכלוסיות שונות ומגוונות, תוך מתן מענה לצרכי התלמידים ולבעיות תפקודיות. שיעורי מאופיינים בתשומת לב לכל מתאמן ובמתן יחס אישי והתאמות נדרשות. השיעור עובר דרך התרגול הגופני, הנשימה והפילוסופיה.

התרגול מגוון ומאופיין בזרימה וברצף תנועתי. מתוך התבוננות והקשבה מביאה תובנות והבנות של הגוף ומשם אל הנפש. באימון אני מזמינה את המתאמנים לאתגר מהנקודה בה הם נמצאים, מתוך הכלה וקבלה של הגוף ומגבלותיו. היוגה היא הזדמנות לכל אחד לפרוח עם קולו האישי.

אנו יוצאים כל שיעור למסע בגוף הפיזי, מאריכים ומחזקים שרירים, משפרים את הקואורדינציה ושיווי המשקל, מחטבים ומעצבים את הגוף, מגמישים את תנועת המפרקים. לצד זה נשזרת הפילוסופיה וכך המסע חודר גם פנימה, לתוך הנפש וההוויה. לוודא שהנשימה זורמת ולא נעתקת, שהתרגול נעשה מתוך כבוד לעצמנו אל השקט ואל ההרפיה.

IMG-20181118-WA0019תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏מחייך‏, ‏‏‏‏לשבת‏, ‏‏משקפיים‏, ‏תקריב‏‏‏ ו‏בתוך מבנה‏‏‏‏‏

השארת תגובה