ניר וענת רז

מקימי ומנהלי "דארמה", זוג בחיים ובעבודה.
חיים ברחובות עם הבנות גילי ויערה, חמישה חתולים ושני כלבים, ומשתדלים לחיות אורח חיים פשוט, טבעי וירוק.

ניר רז

מנהל המרכז ומורה לאשטנגה יוגה ולויניאסה דינאמית (flow). מורה מוסמך ליוגה וחבר בארגון מורי היוגה בישראל. ניר החל את לימודי היוגה בשנת 1998 והתנסה בשיטות יוגה שונות: אשטנגה, שיבננדה ואיינגר. בוגר קורס מורי יוגה דו שנתי במרכז הישראלי לאשטנגה ויניאסה יוגה אצל גילי ומירי חרובי, מבכירי המורים לאשטנגה יוגה בארץ, וגם לימד שיעורי אשטנגה במרכז זה. 
בוגר קורס מטפלים הוליסטי על פי עקרונות "הומניברסיטי-הולנד", וסדנאות מדיטציה ופילוסופיה בהודו. ניר השתלם אצל מיטב המורים בארץ ובעולם, ביניהם דייויד סוונסון, דני פרדייז, צ'אק מילר ומתי עזרתי, ציפי וינר, ענת צחור, גודפרי דברו ועוד רבים וטובים.
ניר מלמד אשטנגה ויניאסה יוגה, מרכז ומורה ראשי בקורס המורים ליוגה של דארמה.

ענת רז

מנהלת המרכז, מורה מוסמכת ליוגה, מתרגלת יוגה ותיקה, בוגרת קורס מורים ליוגה במרכז "פראנה" בת"א, קורס מורים לאשטנגה יוגה אצל שמעון בן אב"י במכמורת, קורס מורות ליוגה להריון והכנה ללידה ב"שיטת התחנות" אצל שירלי בנטואיץ' יוצרת השיטה וקורס יוגה תרפיה אצל ציפי נגב.
מלמדת שיעורי יוגה להריון בדגש על כלים לזמן צירי הלידה- שיטת התחנות, וקורסי הכנה ללידה בשיטת התחנות תוך מתן דגש על ארגז כלים שימושי ויעל ליולדת ולמלווה.
מלמדת שיעורי ויניאסה יוגה בדגש על פיתוח תנועה ויציבה נכונה ומודעת.
מכשירה מורות ליוגה להריון והכנה ללידה.
מלווה תהליכים אישיים ביוגה תרפיה.
מדריכת נשיאת תינוקות במנשאים ומדריכת בייבי יוגה.

בוגרת לימודי תואר ראשון באמנות וחינוך מיוחד במדרשה לאמנות "קלמניה", קורס מטפלים במסאז' תאילנדי, וכן סדנאות יוגה, מודעות, מדיטציה ופילוסופיה בארץ ובהודו. השתלמה אצל טובי המורים בארץ ובחו"ל, ביניהם ענת צחור, גודפרי דברו, ליאוני וגרהאם נורתפילד, מארק ויטוול, ראם הראובני, דודי מלכא ועוד.

יפה בונויט

מלמדת בדארמה בייבי יוגה ועיסוי תינוקות, וכן קורס מדריכי בייבי יוגה. מנהלת ומנחה במרכז "לרקוד עם תינוקות" בת"א, ממייסדות מרכז "דרך אם" ומהראשונות בארץ שעסקו בתחומי תנועה ומגע להריון, לידה ותינוקות. למדה בייבי יוגה אצל ג'נט בלאסקס באנגליה, בעלת תואר ראשון בתנועה וחינוך גופני, מטפלת בנשים בהריון ואחרי לידה ואם לשניים. נותנת להורים כלים לקשר מהנה ופורה עם התינוק דרך מגע ותנועה. 
עוסקת בתחום התינוקות ונשים לפני ואחרי לידה מעל 20 שנה.

יעל פרל

מלמדת בדארמה שיעורי איינגר יוגה

לפני כ 28 שנים נפצעתי בתאונת דרכים, שגרמה לי לפגיעות קשות. במשך שנים ניסיתי להחזיר לגופי את הכח הדרוש לו לשם קיום חיים רגילים, דרך פעילויות גופניות שונות שמטרתן שיקום, אך ההצלחה היתה חלקית בלבד.
אל היוגה לפי שיטת איינגר הגעתי  במקרה, כשגיליתי שבין הפעילויות הגופניות השונות שניסיתי, היוגה היתה זו שעזרה לי בדרך הטובה ביותר לשקם את יכולת התנועה שלי: בגלל הקצב והדיוק שלה.
עם הזמן גיליתי  שבנוסף לכך, היוגה היא כלי טוב להתבוננות ולהבנת עצמי לא רק בפן הפיזי אלא גם בפן הרגשי, נפשי. מתוך אותה התבוננות אני מתאימה את תרגול היוגה לצרכים שלי כדי ליצור איזון בחיי. כך הפך תרגול היוגה לחלק בלתי נפרד מחיי בו אני יום יום לומדת חוקרת ומגלה דברים חדשים.

אני רואה את תרגול היוגה כדיסציפלינה הוליסטית שמחוברת אל המתרגל בשלמותו : היא מתחברת אל הצד הפיזי, כמו הרגשי –מנטלי. מתוך אמונה זו כשאני מלמדת אני רואה לפני אדם שלם ולא רק גוף שמבצע תנוחה. אני מאמינה שכל אדם זקוק לתרגול קצת שונה; לכן, חשוב לי להכיר כל תלמיד שלי מקרוב ולהתאים את התרגול לצרכים שלו.

מלמדת יוגה משנת 2004, מוסמכת להוראת איינגר יוגה – אינטרודוקטורי 2 של עמותת איינגר, בוגרת לימודי איינגר יוגה בספרד (רמון קלארס), ישראל (גבי דורון) והודו (ראג'יב וסוואטי צ'אנצ'ני). מלמדת מעל 10 שנים בספרד ובישראל.

אלירז גילה-לוי

מלמדת בדארמה יוגה לילדים לילדי בי"ס. מורה מנוסה ליוגה, בוגרת קורס מורים ליוגה של ציפי נגב בירושלים. בעלת ניסיון בהוראת יוגה לאוכלוסיות שונות ביניהן ילדים, נשים ונשים בהריון. מלמדת את הילדים שימוש נכון בגופם, יציבה נכונה, מודעות לתנועה, יכולות ריכוז, הרפיה, זיכרון והתבוננות.

מתי גודינר

מלמדת בדארמה ויניאסה יוגה. מורה מוסמכת לאשטנגה ולויניאסה יוגה, בוגרת קורס מורים של שמעון בן אב"י, ומורה מוסמכת לראג'ה והאטה יוגה בוגרת קורס המורים של אודי ביל"ו, למדה גם בסידני אוסטרליה ובוורארנאסי הודו. מלמדת בסגנון זורם כיפי ודינאמי, בעלת ניסיון רב בהוראת יוגה למגוון אוכלוסיות. מתגוררת ביבנה ואמא לשנים.
מלמדת באהבה ויניאסה ומשלבת בשיעוריה בין החוכמה העתיקה של היוגה לבין ההבנה המודרנית של הגוף.

שי מיניס

מלמד בדארמה האטה וראג'ה יוגה. בעשור האחרון, מתרגל, לומד, מלמד וחי את דרך היוגה, כתלמיד וכבוגר קורס המורים של ד"ר אודי בילו (ביה"ס לבריגהו יוגה - הצליל הפנימי). בוגר סדנאות, שהועברו באופן ישיר ע"י ד"ר שרי ברהמה גופאל בהדורי, היושב בואראנסי שבהודו, ותלמידו הבכיר שיוושנקאר טריפאטי (שיבוג'י). זרם היוגה אליו הוא משתייך, שומר על נאמנות למסורות העתיקות של היוגה ומשלב בין תרגול גופני (אסאנות), לתרגילי נשימה (פראנאיאמה), ריכוז (מדיטציה) ופילוסופיה.
בעל ניסיון רב בהוראת יוגה לחינוך המיוחד, לגיל השלישי ולאוכלוסיות רגילות, ומשלב ידע רחב ממסורות וזרמים שונים, על מנת להתאים את אופי ורמת התרגול לצרכיו של המתרגל. מאמין בהקשבה לגוף, בהתמדה, בתרגול ובשיפור עצמי דרך היוגה.
שי מתגורר עם משפחתו בקיבוץ נצר סרני, שם הוא מלמד יוגה ומטפל בשיטת אילן לב.

מאיה חדש

מלמדת בדארמה יוגה לילדים, וכן ויניאסה דינאמית (למבוגרים). מורה ליוגה למבוגרים ולילדים, מוסמכת מכללת רידמן וקורס המורים של דארמה ובעלת ניסיון של 8 שנים בהוראת יוגה לילדים ולמבוגרים. מטפלת הוליסטית בשיאצו, ארומתרפיה ורפלקסולוגיה. מתגוררת במושב מישר עם בן זוגה וארבעת בנותיהם.

דן לוי

מלמד בדארמה ויניאסה דינאמית.

לאורך השנים תרגלתי סוגים מגוונים של יוגה, ממורים שונים ברחבי הארץ. לאחר עבודה של שנים בתור מהנדס, החלטתי לתת מקום גדול יותר בחיי לנושא שתמיד משך אותי.

התחלתי ללמוד את הוראת היוגה מרוקסי סטולק ביוגה מאלה, שבמכמורת. כשרציתי לצלול יותר לעומק התירגול טסתי ללמוד קורס מורים ברישיקש, בירת היוגה העולמית. 
 
יוגה בשבילי היא תרגול של התבוננות. תהליך של למידה על עצמי ועל הסביבה שלי. הקדשת הזמן הזה ביום כדי להסתכל על דברים מהצד, ולנסות לבחון אותם ללא שיפוטויות וביקורת. 
תנוחות היוגה (האסאנות), השליטה בנשימה (פראניאמה), הריכוז ( דהראנה) והפילוסופיה של היוגה הם כלים שמאפשרים לנו לנסות לחוות חיים רגועים, שלווים ואולי אפילו מאושרים יותר.
 
אשמח לשתף אתכם במה שלמדתי, ולהמשיך ללמוד איתכם ביחד

רוני כוזר

רוני הוא מורה ליוגה, בוגר קורס המורים של פסי פייג בחיפה. הוא מלמד יוגה ברוח שיטתו של איינגר.
בהמשך להשתלמות אצל ד"ר ריי לונג בפיזיולוגיה של ההתמתחות היעילה, רוני משלב את עקרונות שיטתו של לונג במסגרת השיעורים.

בשיעור אנחנו מפנים את הקשב אל התנוחה, שוהים בה ומתבוננים אל תוך עצמנו, אל הגוף המתרגל.
אנחנו לומדים להבחין בין שרירים שאמורים להתאמץ, שרירים שאמורים להיות רפויים, ושרירים שאמורים להימתח ולהתארך. כשאנחנו מצליחים בכך אנחנו שרויים במצב שאיינגר קרא לו "מאמץ נטול-מאמץ". במצב זה הגוף מתפנה ליהנות מן ההתמתחות שבתנוחה, והתודעה נמצאת ברוגע מיטיב.

שיטת איינגר בשילוב עם עקרונות ההתמתחות היעילה מתאימה לכל רמת תרגול.

דניאלה בונדה

דניאלה בונדה, בוגרת קורס המורים של דארמה.  פיזיותרפיסטית שיקומית בכירה , מורה ליוגה , בעלת נסיון רב ועשיר בתרגול ובתכניות העשרה שונות למורי יוגה ומטפלים. משלבת כלים מעולם היוגה העתיק עם כלים מהאנטומיה התפקודית המודרנית. 
מתגוררת עם בעלה ושלושת ילדיהם בראשון לציון. 

ענבל כהן

מלמדת בדארמה יוגה לאימהות עם התינוקות.
מתרגלת יוגה כבר 16 שנה. בוגרת קורס מורים בכירים ליוגה בוינטגייט עם נוגה ברקאי, לימודים יוגה בהודו עם שאראת ופנקש וקורס מדריכי פילאטיס. מלמדת יוגה ופילאטיס כחמש שנים.
"אני מרגישה שאני מגשימה את עצמי דרך לימוד ותירגול היוגה. מאמינה ביוגה כאימון פנימי".
בעשר השנים הראשונות למדתי איינגר והיום אני מתרגלת יוגה ברוח הויג'ננה, ומאוד שמחה להיות חלק מדארמה.
אמא לשני שובבים, מתגוררת בגן יבנה.