יוגה לתינוקות היא שעה של זמן איכות עם התינוק שלכם- השיעור משלב תנועה של התינוק על מזרן ובמרחב, ועיסוי תינוקות הודי קלאסי.
התינוק ייהנה ממגוון תנועות ותרגילים, ממוסיקה ושירים וממפגש עם תינוקות אחרים וכן מעיסוי תינוקות מפנק ומרגיע.
האמהות ירכשו כלים חשובים להתמודד עם מגוון קשיים של החודשים הראשונים: גזים, בעיות בהנקה ובאכילה, בעיות שינה ועוד, וכן ייהנו ממפגש עם אמהות אחרות.
יוגה לתינוקות תורמת להתפתחות יכולות וכישורים פיזיולוגיים, קוגניטיביים ורגשיים, למניעה ואיתור של בעיות בהתפתחות, מחזקת את הביטחון העצמי של התינוק, את יכולתו להתמודד עם שינוי והפתעה, ואת תחושת ההתמצאות במרחב.
התנועה והמגע נותנים עידוד לסקרנות הטבעית של התינוק ללמוד את העולם ומקנים להורה כלים להקלה ועזרה בכל שלבי הגדילה וההתפתחות.
ימי ד' 9:45-11:00, בסטודיו ובזום.
השיעור בחופשה ויחזור לאחר החגים
 חשוב: יוגה לתינוקות בדארמה מבוססת על השיטה ההודית-צרפתית ולא על השיטה הרוסית. מדובר בתרגול עדין נעים בטיחותי ומתחשב בצרכי התינוק.
אצלנו בבייבי יוגה מקשיבים לצרכי התינוק ושמים את הדגש על התקשורת המקרבת והאוהבת בין האם והתינוק, ולעולם לא עובדים עם התינוק כנגד התנגדות או בכי.
חוג הבייבי יוגה שלנו (וגם קורס המורים לבייבי יוגה) נמצא בפיקוח מקצועי של פיזיותרפיסטית התפתחותית– סיגל ולדמן b.pt, בוגרת החוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. לאתר של סיגל ולדמן

מה להביא לשיעור? בגדים נוחים להורה ושמיכה לתינוק. מומלץ להאכיל ולחתל את התינוק לפני תחילת השיעור.

השיעור בהרשמה מראש, עד 24 שעות לפני תחילת השיעור, בקישור זה.

מוזמנים לצפות בסרטון על היוגה שלנו לתינוקות: