ניר וענת רז

מקימי ומנהלי "דארמה", זוג בחיים ובעבודה.
חיים ברחובות עם הבנות גילי ויערה, שישה חתולים ושני כלבים, ומשתדלים לחיות אורח חיים פשוט, טבעי וירוק.

ניר רז

מנהל המרכז ומורה לאשטנגה יוגה ולויניאסה דינאמית (flow). מורה מוסמך ליוגה וחבר בארגון מורי היוגה בישראל. ניר החל את לימודי היוגה בשנת 1998 והתנסה בשיטות יוגה שונות: אשטנגה, שיבננדה ואיינגר. בוגר קורס מורי יוגה דו שנתי במרכז הישראלי לאשטנגה ויניאסה יוגה אצל גילי ומירי חרובי, מבכירי המורים לאשטנגה יוגה בארץ, וגם לימד שיעורי אשטנגה במרכז זה.

בוגר קורס מטפלים הוליסטי על פי עקרונות "הומניברסיטי-הולנד", וסדנאות מדיטציה ופילוסופיה בהודו. ניר השתלם אצל מיטב המורים בארץ ובעולם, ביניהם דייויד סוונסון, דני פרדייז, צ'אק מילר ומתי עזרתי, ציפי וינר, ענת צחור, גודפרי דברו ועוד רבים וטובים.
ניר מלמד אשטנגה ויניאסה יוגה, מרכז ומורה ראשי בקורס המורים ליוגה של דארמה.

ענת רז

מנהלת המרכז, מורה מוסמכת ליוגה,
מלמדת שיעורי יוגה להריון בדגש על כלים לזמן צירי הלידה- שיטת התחנות, וקורסי הכנה ללידה בשיטת התחנות תוך מתן דגש על ארגז כלים שימושי ויעל ליולדת ולמלווה.
מלמדת שיעורי ויניאסה יוגה בדגש על פיתוח תנועה ויציבה נכונה ומודעת.
מכשירה מורות ליוגה להריון והכנה ללידה,
מנהלת קורס מורות ליוגה במכללת גבעת וושינגטון, ושותפה בצוות ההוראה בקורס מורי יוגה בדארמה.
מלווה תהליכים אישיים ביוגה תרפיה.
מדריכת נשיאת תינוקות במנשאים ומדריכת בייבי יוגה.

בוגרת קורס מורים ליוגה במרכז "פראנה" בת"א, קורס מורים לאשטנגה יוגה אצל שמעון בן אב"י במכמורת, קורס מורות ליוגה להריון והכנה ללידה ב"שיטת התחנות" אצל שירלי בנטואיץ' יוצרת השיטה וקורס יוגה תרפיה אצל ציפי נגב.

בוגרת לימודי תואר ראשון באמנות וחינוך מיוחד במדרשה לאמנות "קלמניה", קורס מטפלים במסאז' תאילנדי, וכן סדנאות יוגה, מודעות, מדיטציה ופילוסופיה בארץ ובהודו. השתלמה אצל טובי המורים בארץ ובחו"ל, ביניהם ענת צחור, גודפרי דברו, ליאוני וגרהאם נורתפילד, מארק ויטוול, ראם הראובני, דודי מלכא ועוד.

יעל פרל

מלמדת בדארמה שיעורי איינגר יוגה

לפני כ 28 שנים נפצעתי בתאונת דרכים, שגרמה לי לפגיעות קשות. במשך שנים ניסיתי להחזיר לגופי את הכח הדרוש לו לשם קיום חיים רגילים, דרך פעילויות גופניות שונות שמטרתן שיקום, אך ההצלחה היתה חלקית בלבד. אל היוגה לפי שיטת איינגר הגעתי  במקרה, כשגיליתי שבין הפעילויות הגופניות השונות שניסיתי, היוגה היתה זו שעזרה לי בדרך הטובה ביותר לשקם את יכולת התנועה שלי: בגלל הקצב והדיוק שלה. עם הזמן גיליתי  שבנוסף לכך, היוגה היא כלי טוב להתבוננות ולהבנת עצמי לא רק בפן הפיזי אלא גם בפן הרגשי, נפשי. מתוך אותה התבוננות אני מתאימה את תרגול היוגה לצרכים שלי כדי ליצור איזון בחיי. כך הפך תרגול היוגה לחלק בלתי נפרד מחיי בו אני יום יום לומדת חוקרת ומגלה דברים חדשים.

אני רואה את תרגול היוגה כדיסציפלינה הוליסטית שמחוברת אל המתרגל בשלמותו : היא מתחברת אל הצד הפיזי, כמו הרגשי –מנטלי. מתוך אמונה זו כשאני מלמדת אני רואה לפני אדם שלם ולא רק גוף שמבצע תנוחה. אני מאמינה שכל אדם זקוק לתרגול קצת שונה; לכן, חשוב לי להכיר כל תלמיד שלי מקרוב ולהתאים את התרגול לצרכים שלו.

מלמדת יוגה משנת 2004, מוסמכת להוראת איינגר יוגה – אינטרודוקטורי 2 של עמותת איינגר, בוגרת לימודי איינגר יוגה בספרד (רמון קלארס), ישראל (גבי דורון) והודו (ראג'יב וסוואטי צ'אנצ'ני). מלמדת מעל 10 שנים בספרד ובישראל.

רעות הרץ

מלמדת בדארמה שיעורי ויניאסה דינאמית.
נטורופתית ורפלקסולוגית ומורה ליוגה
הוכשרתי אצל רוקסי סטולק – יוגה מאלה במכמורת
המסע שלי התחיל מתוך רצון לעסוק בתחומים שעושים לי טוב על הלב ומעלים לי חיוך וסיפוק מידיי יום.
היוגה מהווה עבורי חיבור פנימי והרמוני בין הגוף, הנפש והתודעה. כשאני מתרגלת אני נוכחת ברגע ומאפשרת לגוף לנוע מעצמו.

השיעורים שלי יצירתיים ובנויים סביב נושא משתנה עם דגש על מעברים זורמים בין האסאנות כמעט כמו ריקוד.
אני משלבת רכות וגמישות לצד כוח ואתגר בתשומת לב למהות ההוליסטית והפילוסופיה של היוגה ומתוך הקשבה לגוף ולמה שנכון עבורו היום. אני מאמינה שדרך תרגול והתמדה הגוף מתרכך, מתחזק ומשתחרר ממתחים פיזיים ומנטליים.

אלירז גילה-לוי

מלמדת בדארמה יוגה לילדים  ויוגה לנערות. מורה מנוסה ליוגה, בוגרת קורס מורים ליוגה של ציפי נגב בירושלים. בעלת ניסיון בהוראת יוגה לאוכלוסיות שונות ביניהן ילדים, נשים ונשים בהריון. מלמדת את הילדים שימוש נכון בגופם, יציבה נכונה, מודעות לתנועה, יכולות ריכוז, הרפיה, זיכרון והתבוננות.

נאור סעדו

מלמד בדארמה אשטנגה יוגה
מורה מוסמך לאשטנגה וויניאסה.
בוגר קורס המורים בדארמה.
בוגר קורס עיסוי רפואי במכללת רידמן.
לומד ומלמד באמונה בדרך היוגה.
אבא לניב וגר במושב גינתון.

נאור מלמד אצלנו שיעורי ויניאסה דינאמית ואשטנגה

יואב ליברמן

מלמד בדארמה האטה יוגה.
הכרתי את היוגה בשנת 2011 במרכז דארמה יוגה שם גם השלמתי את קורס המורים . באותה תקופה הייתי מתרגל  מסוג ויפאסנה ועד היום אני משלב בין תרגול יוגה לתרגול מדיטציה. 

לאורך השנים נוכחתי להבין שביסוס התבוננות נכונה בגוף היא מעשה בכל משמעות עצומה לאיכות החיים. 
לאורך השנים תרגלתי בעשרות ריטריטים ארוכים בארץ ובהודו  והעמקתי את הידע המעשי והתיאורטי שלי.

בילדותי  גדלתי בבית עם הורה ספורטאי תחרותי ובצעירותי עסקתי בספורט תחרותי בעצמי. יש לי חגורה שחורה בקרטה מסוג שוטוקאן, ובנוסף עסקתי מספר שנים בג'ודו, אגרוף תאילנדי ולחימה משולבת. 
בהכשרתי אני גם מורה לחינוך מיוחד ומאמן אישי וב 17 השנים האחרונות ניהלתי פרוייקטים חינוכיים שונים בעולמות הפורמאליים והלא פורמאליים. 

אני מאמין בגישה הוליסטית ושואב השראה ממעשים של אנשים בתחומים שונים. 

מאיה חדש

מלמדת בדארמה ויניאסה דינאמית.
יוגה אישית טיפולית.
הולכת בדרך היוגה כ 20 שנה.
מטפלת בשיאצו ורפלקסולוגיה.
תרגול היוגה מכוון להרמוניה פנימית עם דגש על יציבות, גמישות, חוסן פנימי, טיפוח ופיתוח הנשימה והנשמה

האהבה שלי ליוגה התחילה בלימודי איינגר אצל אוהד רייס בשנת 2000 (היום מנהל מרכז יוגה בבאר שבע)
המשכתי ללמוד הדרכת יוגה לילדים ברידמן עם נתי שטיינר רונית אייזנברג יגאל קוטין.
הדרכתי במשך למעלה מעשור בגנים , צהרונים ,בתי ספר ובמסגרות פרטיות לילדים ובוגרים.
הוספתי לימודי הדרכת יוגה אשטנגה וויניאסה אצל ניר רז בדארמה יוגה
למדתי יוגה טיפולית אצל ציפי נגב
כיום מלמדת יוגה לכל הגילאים – בקבוצות וגם שעורים אישיים וטיפוליים

מירה חימוביץ

מלמדת בדארמה איינגר יוגה.
ההיכרות שלי עם יוגה היתה בגיל 17 בחוג במכון וייצמן. מכיון שבילדותי עסקתי בהתעמלות קרקע המעבר ליוגה היה טבעי וישיר. במשך השנים תרגלתי סוגים שונים של יוגה כגון האטה יוגה, שיבננדה (במרכז שיבננדה ברישיקש בהודו), ויניאסה ואיינגר (בyoga works בלוס אנג׳לס) ושם התחברתי מאד לסגנון האיינגר.

בזכות היוגה התגברתי על משברים שעברתי. החלטתי להעמיק ולחקור ונרשמתי לקורס מורים במכללת רידמן אצל רחל וילוזני וכמו שאומרים: השאר הסטוריה. אני מלמדת יוגה ברוח האיינגר וברוח כל המורים מהם למדתי. מלמדת גם יוגה על כיסא לגיל המבוגר.

בכובעי הנוסף אני גם מוסיקאית (בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים) ומלמדת מוסיקה'.,וזה השילוב האולטימטיבי בשבילי. 

ניבה שרעבי

עוסקת ביוגה מעל 20 שנה. מלמדת בדארמה יוגה לילדים.
מורה ליוגה, בוגרת המחזור הראשון של קורס המורים של דארמה ובי"ס להאטה יוגה בהודו.
מורה מוסמכת ליוגה לילדים בוגרת מכללת רידמן.
מטפלת בשיאצו בוגרת ב"ס רידמן ומאמנת אישית בשילוב יוגה ושיאצו.
מורה בבי"ס יסודי, גם לשיעורי יוגה, מדיטציה ומיינדפולנס לילדים וגם למקצועות הכלליים וחינוך, ובעלת ניסיון עשיר עם ילדים.

היוגה הגיעה לחיי כי חיפשתי מקום רגוע ושלוו בשנותיי הראשונות כמורה במשרד  החינוך.   הרעשים והמתח היו רבים והייתי חייבת כלי שיעזור לי להתמודד וכך היה. התחלתי ביוגה איינגר. זמן קצר אחרי כבר התחלתי ללמוד הוראת יוגה לילדים  במכללת רידמן מתוך הבנה  שהדבר יהווה לי כלי עזר גם בדרכי כמורה בבית ספר וגם תלמידיי יפיקו מכך תועלת רבה. מלבד בשיעורים הרגילים בהם משלבת יוגה במהלך השיעור, אני מלמדת יוגה שיעורים מלאים בכיתות תקשורת (תלמידים על הרצף בתפקוד גבוה) בבית ספר בגין מזה כ- 5 שנים. נהנית מאוד ומרגישה שלאורך זמן חל שיפור בתחומים רבים אצל ילדים אלה.
שמחה לחלוק עם ילדים מניסיוני הרב בתחום היוגה מצד אחד ועבודה עם ילדים מזה שנים רבות מצד שני.