איינגר יוגה הינה שיטת יוגה שמחזקת את הגוף, מלמדת בצורה יסודית כיצד להפעיל את הגוף בצורה נכונה ויעילה ומשפרת את היכולות הפיזיות, ובעקבותיהן גם את היכולות המנטליות. השיטה שמה דגש על הדיוק בתרגול האסאנות- תנוחות היוגה, מתוך הבנה פיזיולוגית עמוקה. 

אחד הכלים להבנה עמוקה של התנוחות בטכניקת איינגר יוגה הוא שימוש בעזרים- רצועות, שמיכות, עבודה עם הקיר וכדומה. העזרים מאפשרים התאמת התרגול לכל אדם על פי צרכיו הייחודיים. 

בשיעור איינגר יוגה מתעמקים בכל תנוחה ובדרך הנכונה להפעיל בה את הגוף- כתפיים, עמוד שדרה, ברכיים ועוד, מתוך מטרה להמשיך מודעות זו גם אל מעבר למזרון היוגה. התרגול מחזק ומעצב את הגוף ומפעיל את השרירים אך בדרך כלל לא אינטנסיבי מאד ולא מחמם. השימוש בעזרים מאפשר התאמת השיעור לכל גיל ומצב גופני, וגם לסובלים מבעיות או מגבלות שונות. מה להביא לשיעור? בגדים נוחים, שמיכת פליז או צמר -גם בקיץ 


המורה:


יעל פרל
, מורה מוסמכת ומנוסה לאיינגר יוגה, בוגרת קורס מורים לאיינגר יוגה בספרד, וחברה בארגון היוגה הבין לאומי AIPYS.
לימדה במרכזי יוגה חשובים בספרד: De Ceglie estudio, yoga center, macabi Madrid, wellnessport club. כיום מלמדת קבוצות של איינגר יוגה למבוגרים, לבעלי מגבלות תנועתיות שונות וכן לקשישים. גילתה את דרך היוגה כאשר נפצעה בתאונת דרכים והצליחה להחזיר לגוף את יכולותיו דרך האיינגר יוגה.

מתי מתקיימים שיעורי איינגר יוגה ? לחצו למעבר ללוח הזמנים.