האטה יוגה עם מאיה חצבני
ימי ו' 12:30

שיעור יוגה רך, הכולל שהייה בתנוחות (אסאנות), הרפיה, נשימה וריכוז. השיעורים מבוססים על הקשבה, מודעות וכבוד לגוף, ומתאימים, לפיכך, לכל המתרגלים בכל הרמות. בהיבט הפיסי, האיטיות והשהייה בתנוחות מסייעות לבריאות ואיזון מערכות הגוף. בהיבט המנטלי, ההקשבה והמודעות לגוף מהוות בעצמן תרגילים בריכוז ובמדיטציה. מאחר שהתרגול מלווה בנשימה עמוקה וריכוז, האסאנות מסייעות לפתח שליטה בהכרה.

מאיה מלמדת האתה יוגה מסורתית, בשילוב ויניאסה ותרפיה, סגנון רך וזורם המזמין את המתרגל להתחבר אל השקט שבפנים ולפתח מודעות דרך הגוף הפיזי לגוף האנרגטי. 
נכיר את מרכזי האנרגיה שבגוף ודרכן  נשחרר מתח, חסימות, נשקיט את תנודות המיינד האינסופיות ונעורר את הפראנה, אנרגיית החיים.
התרגול מוביל לעירנות וגמישות גופנית ומחשבתית ותודעה בהירה ומודעת  ~ תוך הקשבה, התבוננות וחיבור פנימה. משלב טכניקות נשימה שונות ולמידה של אהבת העצמי.

מטרות התרגול:
הגברת המודעות לגוף, ליציבה, לתנועה ולנשימה
שיפור החיוניות הגופנית והגדלת טווחי תנועה
הזרמת אנרגיה למרכזים בגוף לצורך שמירה על בריאות
שיפור הריכוז והשקטת ההכרה
השיעור כולל:
אסאנות- תנוחות
פראנאיאמה - נשימות
תרגילי ריכוז
הרפייה

מומלץ לבוא בבגדים נוחים (מתרגלים ללא נעליים), מומלץ להביא שמיכת פליז או צמר- גם בקיץ


המורה: שי מיניס

בעשור האחרון, מתרגל, לומד, מלמד וחי את דרך היוגה, כתלמיד וכבוגר קורס המורים של ד"ר אודי בילו (ביה"ס לבריגהו יוגה - הצליל הפנימי). בוגר סדנאות, שהועברו באופן ישיר ע"י ד"ר שרי ברהמה גופאל בהדורי, היושב בואראנסי שבהודו, ותלמידו הבכיר שיוושנקאר טריפאטי (שיבוג'י). זרם היוגה אליו הוא משתייך, שומר על נאמנות למסורות העתיקות של היוגה ומשלב בין תרגול גופני (אסאנות), לתרגילי נשימה (פראנאיאמה), ריכוז (מדיטציה) ופילוסופיה.
בעל ניסיון רב בהוראת יוגה לחינוך המיוחד, לגיל השלישי ולאוכלוסיות רגילות, ומשלב ידע רחב ממסורות וזרמים שונים, על מנת להתאים את אופי ורמת התרגול לצרכיו של המתרגל. מאמין בהקשבה לגוף, בהתמדה, בתרגול ובשיפור עצמי דרך היוגה.
שי מתגורר עם משפחתו בקיבוץ נצר סרני, שם הוא מלמד יוגה ומטפל בשיטת אילן לב.